#390 | Een houten parasolhandvat voorzien van een groene knop en zilveren beslag met Duitse adelaar voorzien van keuren, gehalte weergave en zilver.

Kavel onverkocht
Een houten parasolhandvat met groene knop en een zilveren Duitse adelaar en beslag. Keurtekens : maan , kroon, 900, onduidelijk meesterteken. gehalte : 835/1000 totaalgewicht: 112,8 gram geschatte opbrengst € 200 - € 400

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt