#103 | (2) Delig set gelegenheidslepels zilver.

Kavel verkocht
Zeer fraai gegoten uitgevoerd voorstellende een dame en heer met trompet in middeleeuwse kledij. Engeland, Londen, B Muller & Son (Berthold Muller) 1897. Keurtekens: Leeuw, panterkop, meesterteken, b. Gehalte: 925/1000. Totaalgewicht: 313 gram. Geschatte opbrengst: € 250 - € 500.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt