#304 | Koffiepotje.

Kavel verkocht
Uitgevoerd als gebold model versierd met parelranden. Gravering: 19 5/6 11. Nederland, Utrecht, Kon. C.J. Begeer, 1911, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, B - gebruikssporen. 277, 5 gram. Afm. B 170 cm, H 130 cm. Geschatte opbrengst: € 130 - € 220.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt