Ruim 40 jaar ervaring
Ruim 150 locaties
Gratis taxatie
Contact
Vertalen
Zoek in
Inhoud
Kavelnummer
Veilingen
Actief
Alle
Login
Mijn account
Menu
Veilingen
Lopende veilingen
Veilingkalender
Resultaten
Registreren
Kopen
Kopen op de veiling
Prebid
Live veiling
Catalogus bekijken
Hoe werkt de veiling?
Veilingagenda
Afhalen en verzenden
Taxeren
Iets laten taxeren
Taxatiedagen
Taxatie op afstand
Verkopen
Verkopen via veiling
Hoe werkt veilen?
Veilingresultaten
Over ons
Over het Veilinghuis
Team
Vacatures
Nieuws
Contact
Kaveloverzicht
Live veiling
Navigatie
Home
Veilingen
Overzicht
Agenda
Resultaten
Registreren
Kopen
Kopen op de veiling
Active prebid
Live auction
Catalogus bekijken
Hoe werkt de veiling?
Veilingagenda
Afhalen en verzenden
Taxeren
Iets laten taxeren
Taxatiedagen
Taxatie op afstand
Verkopen
Verkopen via veiling
Hoe werkt veilen?
Veilingresultaten
Over ons
Over Goudwisselkantoor
Team
Vacatures
Nieuws
Contact
Inloggen
Mijn account
Kaveloverzicht
Live veiling
Veilinginformatie December 2020
Veilingen
December 2020
Schilderijen en Gravures
168 kavels
Bieden vanaf: 11 dec 2020
Alle veilinginformatie
Filter kavels
Status
Beschikbaar
(3)
Kavel verkocht
(159)
Kavel onverkocht
(6)
Reset filters
Categorieën
Kunst en antiek (3)
Alle
(3)
Schilderijen en Gravures
(3)
Specificaties (0)
Filter kavels
3 kavels
20 Per pagina
10
20
50
100
sorteer op
Kavelnummer oplopend
Kavelnummer aflopend
Start bod oplopend
Start bod aflopend
Aantal biedingen oplopend
Aantal biedingen aflopend
Huidig bod oplopend
Huidig bod aflopend
VALS RETOUR Voor onderzoek ingenomen: H.W. Mesdag, aquarel. Verwachte opbrengst: 2000 - 3000.
Beschikbaar
LIVE
Start bod
Biedingen
0
Ter onderzoek ingenomen: H.J. van Wijngaarden. Retour gegeven op 6-11-2020.
Beschikbaar
LIVE
Start bod
Biedingen
0
Hans Ruedi Giger (1940 - 2014), Een Japanse Rol - onderdeel van een tweeluik gemaakt met Shizuko Kusunoki
Beschikbaar
LIVE
Start bod
Biedingen
0
Vertalen met Google Translate
Kies uw taal
Welkom terug!
Maak een nieuw account
E-mail
Wachtwoord
Ingelogd blijven
Wachtwoord vergeten?
Login