#1422 | Naar Pablo Picasso (1881 - 1973), een ontwerp voor een wijnetiket voor Mouton Rothschild. 1974.

Kavel verkocht
Steendruk in kleur, op Arches papier met watermerk, gesigneerd in de steen door de kunstenaar, en door Philippe Rothschild. Om de afbeelding is een machinegemaakte sectie. Naar een aquarel van Picasso uit 1959 in het museum of Mouton Rothschild. Afm.: 54 x 43 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt