#1425 | Naar Balthus (pseudoniem voor Graaf Balthasar Klossowski dr Rola (1908 - 2001)), een ontwerp voor wijnetiket Mouton Rothschild. 1993.

Kavel verkocht
Litho op arches papier, met watermerk, gesigneerd in de steen door de kunstenaar en door Philippine Rothschild. afm. 52 x 43 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt