#54 | 3-delige set scheplepels Hollands puntfilet zilver.

Kavel onverkocht
Uitgevoerd in Hollands puntfilet. Bestaande uit 2 groente lepels en een aardappellepel. Nederland, Zeist / Voorschoten, Schoonhoven, Gerritsen & van Kempen / J.M. van Kempen / Gebr. Huisman, 1936 / 1921 / 1939, keurtekens: leeuw, Minerva, meesterteken, B, L, E - gebruikssporen. 277 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt