#52 | 2-delige set sauslepels Hollands puntfilet zilver.

Kavel onverkocht
Uitgevoerd in Hollands puntfilet. Nederland, Voorschoten, Zilverfabriek Voorschoten, 1938, keurtekens: leeuw, Minerva, meesterteken, D - gebruikssporen. 139 gram, 835/1000. Afm. L 17 cm.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt