#2210 | Affortunato Gory (XIX-XX), een bronzen sculptuur voorstellende een ballerina die de bekkens bespeelt, Frankrijk, ca. 1900.

Kavel onverkocht
Het gezicht van gestoken ivoor, gemonteerd op zwart marmeren basement, gesigneerd in de jurk: "Gory". Noot: Chryselephantine, vanuit het Grieks: "chrysos" (goud), en: "elephantinos", (ivoor), is een figuurstuk waarin het lichaam van ivoor is en draperieën van goud. Deze werden gemaakt in Egypte, Mesopotamië, en op Kreta vanaf de 6e eeuw v.Chr. en vonden begin van de 20e eeuw navolging.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt