#105 | 3-delig lot Haags lofje scheplepels zilver / verzilverd.

Kavel onverkocht
Uitgevoerd in "Haags Lofje" met daarbij een verzilverde sauslepel. Nederland / Verenigd Koninkrijk, Voorschoten, van Kempen & Begeer, 1897 / 1987 / 20e eeuw, keurtekens: leeuw, Minerva, meesterteken, N, C - gebruikssporen. 165 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt