#109 | (10) delige set ijslepeltjes zilver.

Kavel onverkocht
Gegoten model voorzien van kroon gedragen door rocailles. Nederland, Steenwijk, J.M. Visser, 20e eeuw, keurtekens: Sterling , meesterteken, - gebruikssporen. 131 gram, 925/1000. Afm. L 11 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 140.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt