#10 | (3) delige set bestekdelen zilver.

Kavel onverkocht
Uitgevoerd met parelrand decoratie. Nederland, Voorschoten, J.M. van Kempen & Zonen, 1904 / 1906, keurtekens: leeuw, Minerva, meesterteken, U, W, zwaardje. 125 gram, 835/1000. Afm. L 20 cm. Geschatte opbrengst: € 70 - € 125.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt