#342 | Theepot zilver.

Kavel onverkocht
Uitgevoerd in Queen Anne-stijl, met gezwart handvat. Verenigd Koninkrijk, Sheffield, Mappin & Webb Ltd, 1910, keurtekens: Leeuw, kroon, meesterteken, S, . 426 gram, 925/1000. Afm. L 25 cm, B 10.5 cm, H 13 cm. Geschatte opbrengst: € 250 - € 400.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt