#69 | (2) delig lot gebaksscheppen zilver.

Kavel verkocht
Verschillend uitgevoerde modellen. Eén voorzien van deels opengewerkte schepbak uitgevoerd in Hollands puntfilet. Tweede strak uitgevoerd, gedecoreerd met gestileerde versieringen. Nederland, Voorschoten, J.M. van Kempen & Zonen, 1921 & 1924, keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, L, O. 143 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 75 - € 180.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt