#287 | (8) delige set apostel theelepeltjes zilver.

Kavel onverkocht
Uitgevoerd met gestileerde apostelen. Nederland, Zutphen, A.F. van der Scheer & B.W. van Eldik, 1917-1950, keurtekens: Meesterteken, zwaardje, - gebruikssporen. 114 gram, 835/1000. Afm. L 11 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 120.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt