#14 | (8) delige set gebaksvorkjes ''Haags lofje'' zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd in Haags lofje. Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen, 1926-1961, keurtekens: meesterteken, zwaardje - lichte gebruikssporen. 120 gram, 835/1000. Afm. L 12 cm. Geschatte opbrengst: € 65 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt