#1082 | 833 Zilveren Amsterdamse School art deco broche bezet met een paarse kleursteen.

Kavel verkocht
Bewerkt met verschillende technieken: gehamerd, repoussé en gegraveerd. Keurtekens: zwaard. Meesterteken: H. van Hoff, 's-Gravenhage, Nederland, 1920 / 1930. Met een gefacetteerde paarse kleursteen met lichte gebruikssporen. LxB: 5,1 x 2,4 cm. Gewicht: 8,6 gram.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt