#699 | Perzisch Ottomaans zilver & brons waterpijp cup met turquoise BWG

Kavel verkocht
Traditioneel en karakteristieke vroeg 19e eeuwse hookah cup met turquoise en granaat ingelegd, bronzenversieringen en zilveren delen. vroeg 19e eeuw. 562 gram, BWG. Afm. H 19.5 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 400.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt