#24 | 12-delige set taartvorkjes zilver.

Kavel onverkocht
Uitgevoerd met deels opengewerkt gestileerd handvat. Nederland, Zeist, Johannes Albertus Adolf Gerritsen, 1906-1908, keurtekens: zwaardje, meesterteken - gebruikssporen. 118 gram, 835/1000. Afm. L 11 cm.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt