#1226 | Adolphe-Alexandre Dillens (Gent 1821 - 1877 Brussel), Haremscene.

Kavel verkocht
gesigneerd (linksonder), gewassen pen, aquarel en gouache op papier, 23,5 x 18 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt