#42 | 5-delig lot scheplepels zilver.

Kavel onverkocht
Uitgevoerd met parelranden. Bestaande uit vla lepel, slacouvert, groentelepel en vleesvork. Nederland, Voorschoten, J.M. van Kempen & Zonen / Zilverfabriek Voorschoten, 1901/1902/1911/1925, keurtekens: leeuw, Minerva, meestertekens, S, R, P, B - gebruikssporen. 421 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt