#1690 | Een set van (2) Empire kandelaren, Frankrijk, begin 19e eeuw.

Kavel verkocht
Drielichts, tweekleurig brons (deels verguld), de armen vertakkend uit een centrale stam die bekroond is door een driekoppig Janus-hoofd, rustend op een ronde voet met rozet motief.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt