#1650 | Een messing standaardkompas in houten 'binacle', 1e helft 20e eeuw.

Kavel verkocht
Ten behoeve van gebruik als referentierichting om koersen en peilingen vast te leggen voor navigatiedoeleinden. De kompasketel is gemonteerd op een 360 graden dubbel cardanisch ringsysteem op een messing voet. Dankzij het cardanische ringontwerp kan het kompas waterpas blijven, ongeacht de hoek van de basis. Uitgerust met vloeistofdemping en permanente en weekijzeren compensatiemiddelen. Dit kompas is prachtig gedetailleerd
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt