#1727 | Een bronzen beeldengroep voorstellende de Leeuw en het zwijn (Aesopus), Frankrijk, 20e eeuw.

Kavel verkocht
Gemonteerd op marmeren basement, de voet draagt signatuur: "A. Barye". Reproductie naar voorbeeld van het exemplaar in het Metropolitan Museum. Op een hete zomerdag kwamen een leeuw en zwijn tegelijkertijd aan bij een bron om te drinken. Uiteindelijk raakten zij in een dodelijke strijd maar besluiten hun hevige gevecht te stoppen, de ruzie te beslechten bij het zien van aasgieren in de verte. Beter vriendschap te sluiten dan ten prooi te vallen aan anderen. Zij die strijden om iets worden dikwijls van een afstand door anderen bekeken die daar hun voordeel uit hopen te halen.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt