#1897 | Een porseleinen sculptuur van een jongen met in zijn hand een hoed en een sabel, gemerkt Richard Eckert & Co. Volkstedter porseleinfabriek, eind 19e eeuw.

Kavel onverkocht
Afm. 28 x 10 cm. Minimale chips.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt