#2172 | Een Nkisi Nkondi fetish beeld, D.R. Congo, mid. 20e eeuw.

Kavel verkocht
Het hoofd glanzend gepatineerd, voorzien van canvas hoofddeksel, de ogen gestoken, het lichaam voorzien van spijkers, kralen en zakjes, de buikholte afgedekt met hars en voorzien van spiegelglas, een rok van plantvezels. Noot: Nkisi's genezen, beschermen of bevorderen jacht of visserij. Soms ingezet als wapen voor een negatief effect op betrokkenen. In een holte in het lichaam wordt verondersteld de kracht in te kunnen sluiten dmv. hars en versierd met een spiegel, het oog van de ziel.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt