#1821 | Een (3)-delig kaststel Samson, Frankrijk, 19e eeuw.

Kavel verkocht
Waaronder (2) kraagvazen en een dekselvaas (deksel ontbrekend). Voorzien van gepolychromeerd heraldisch wapen met opschrift "Maintain le Droit". Naar voorbeeld van Chinne de Commande. Diverse gebreken en restauraties.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt