#2248 | Een mahoniehout gefineerde buffet- / vitrinekast of 'bonheur du jour', Holland, eind 19e eeuw.

Kavel verkocht
Met enkele gestoken beglaasde vitrinedeur, de buitenzijde mahonie gefineerd, de binnenzijde wortel-essenhout gefineerd, de zijstijlen gestoken, de achterwand met spiegelglas. De onderkast met enkele lade boven twee deuren rustend op vier poten. Van bovenste pinakels ontbrekend. Afm. 193 x 110 x 54 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt