#1620 | Jan Sirks (Rotterdam 1885 - 1938 Zeist), Steiger Rotterdam, gesigneerd in potlood en geannoteerd (rechtsonder), ets.

Kavel verkocht
En daarbij: een lithografie naar Marius Richters, Panorama Rotterdam, april 1940. Afm. I. 50 x 38,5 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt