#1402 | (5) delig lot divers 'city planning' Swarovski, 20e eeuw. Waaronder drie gebouwen, een toren en twee sets van twee huisjes. (Alle met doos, op één na alle inclusief certificaat).

Kavel verkocht
Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt