#507 | (9) Delige set Fruitvorken zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd in hartfilet. België, Antwerpen, Delheid Frères, 19e eeuw, Keurtekens: Meesterteken, A800 - Lichte gebruikssporen. 290, 7 gram, 800/1000. Geschatte opbrengst: € 100 - € 180.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt