#893 | Munt dispenser zilver.

Kavel verkocht
Strak uitgevoerd met gegraveerde rocaille versieringen en initialen. Nederland, S`Hertogenbosch, Godefridus Cornelis Heijnen, 1890, Keurtekens: Meesterteken, minerva - gebruikssporen, deukjes. 49,6 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 45 - € 90.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt