#907 | (40) Delige Christofle bestekset "BOREAL" verzilverd.

Kavel verkocht
Art Deco stijl Model: "BOREAL" bestaande uit 6 kleine messen, 6 kleine vorken, 6 kleine lepels, 6 diner lepels, 5, diner vorken, 5 diner messen, trancheermes, 2 groente lepels, aardappellepel, souplouche, sauslepel. Frankrijk, Parijs, Christofle, 20e eeuw, gebruikssporen. 2917, 4 gram. Geschatte opbrengst: € 10 - € 250.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt