#511 | (12) Delige set diner lepels & vorken 'HAAGS LOFJE' zilver.

Kavel onverkocht
Model "HAAGS LOFJE" in originele etui. Nederland, Voorschoten, J.M.van Kempen & Zonen, 1918, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, I - gebruikssporen. 706,7 gram, 835/1000. Afm: L 21cm. Geschatte opbrengst: € 285 - € 550.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt