#525 | (6) Delige set Lepels "HAAGS LOFJE" zilver.

Kavel onverkocht
Model "HAAGS LOFJE". Nederland, Voorschoten, van Kempen & Zonen, 1919, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, J, 225,9 gram, 835/1000. Afm: L 18cm. Geschatte opbrengst: € 120 - € 250.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt