#678 | Bonbonschaaltje met hengsel zilver.

Kavel verkocht
Geslepen glazen schaaltje voorzien van biedemeijer gegraveerd hengsel. Nederland, 1849, Keurtekens: Leeuw, onleesbaar meesterteken, P - gebruikssporen en chipje. 227,3 gram, 835/1000. Afm: H 11cm B 15cm D 9cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt