#85 | Soeplouche in origineel etui zilver.

Kavel onverkocht
Uitgevoerd in ''Hollands Puntfilet''. Nederland, Voorschoten, van Kempen & Begeer, 1921, keurtekens: leeuw, Minerva, meesterteken, L, - lichte gebruikssporen. 165 gram, 835/1000. Afm. L 28 cm, B 9 cm, . Geschatte opbrengst: € 120 - € 180.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt