#3252 | Een Willem III mahonie gefineerde linnenkast, Holland, 2e helft 19e eeuw.

Kavel verkocht
De kap met parelrand en gebogen, uitgevoerd als lade, boven twee deuren met geschulpte panelen en rustend op vier poten. L: 43 cm, B: 100 cm, H: 155 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt