#431 | Lepel (Odessa Oekraïne Vasily Matveje Lapshin 1857) zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd in spatelvorm. Oekraïne, Odessa, Vasily Matveje Lapshin, 1857, keurtekens: Diverse keuren, - gebruikssporen deukjes en slijtage. 62 gram, 84 Zolotniki 875/1000. Afm. L 20.5 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 50.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt