#2270 | Een Biedermeier-stijl mahonie gefineerde toilet spiegellijst, Duitsland, 20e eeuw.

Kavel verkocht
De spiegellijst geflankeerd door twee kolommen bekroond met globes, het geheel rustend op vier gebogen poten. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50. Afhalen op externe locatie (Klundert / Noord-Brabant). Betaling aldaar niet mogelijk. Houd rekening met een groot volume, en dus hoge verzendkosten. Voor meer informatie m.b.t. een eventuele verzending verwijzen we u door naar onze website. Verzendkosten kunnen nimmer worden aangegrepen tot ontbinding van de koop.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt