#3223 | Een mahonie gefineerd rond bijzettafeltje, eind 19e eeuw.

Kavel onverkocht
Het bovenblad ingelegd met intarsia medaillon omringd door bandintarsia en een bloemguirlande, rustend op een kolom en driesprant. De driesprant met dito intarsia. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt