#364 | (3) delig servies zilver.

Kavel verkocht
Schuitvormig op voet uitgevoerd met ebbenhouten handvat en filetrand. Nederland, Leiden, D.A. Meijer, 1925, keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, P, - gebruikssporen. 958 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 350 - € 600.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt