#12 | (2) delige set vleesvorken zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd in Hollands Rondfilet. Nederland, Amsterdam, A.C.J. Begeer, 1917, keurtekens: Staande leeuw, Minerva, meesterteken, H - gebruikssporen. 104 gram, 925/1000. Afm. L 18.5 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 130.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt