#2467 | Naar Urbain Basset, een ZAMAK schouwpendule "Premières Fleurs", Frankrijk, circa 1900.

Kavel verkocht
De kast met figuur van een jongedame die een bloemenmand krijgt aangereikt. De wijzerplaat met Romeinse cijfers. Het basement gelabeld en met opschrift: Premières Fleurs, en: Moreau. Het mechaniek met slagwerk via sluitschijf op enkele bel, gemerkt aan de achterzijde: Gaillot / Paris, gedateerd: 1905. Afm. 51 x 28 x 20 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt