#1643 | M. de Jongere (pseudoniem Martinus Drulman) (Amsterdam 1912 - 1977 Rotterdam), Gezicht op de Rotterdamse haven met graanelevatoren.

Kavel verkocht
Gesigneerd (linksonder), houtskool en aquarel op papier. Afm.: 50 x 90 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 300.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt