#1647 | Hendrikus Elias Roodenburg (Den Haag 1895 - 1987), Gezicht op het Spaarne, Haarlem

Kavel verkocht
Gesigneerd met initialen en gedateerd '41' (linksonder in de plaat), en geannoteerd 'Haarlem' (rechtsonder in de plaat), en nogmaals gesigneerd in potlood en geannoteerd 'Haarlem" in potlood (resp. rechtsonder en linksonder), kleurenets. Afm.: 40 x 50 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt