#112 | Rijstlepel 'Haags Lofje ' zilver.

Kavel onverkocht
Uitgevoerd in "Haags Lofje". Nederland, Schoonhoven, Anthonie & Jacobus Johannes Driessen, 1950, keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, P, - gebruikssporen. 125 gram, 835/1000. Afm. L 24.5 cm, B 7.7 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 120.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt