#2438 | Een schouwpendule in zwart marmeren kast, Frankrijk, eind 19e eeuw.

Kavel verkocht
De wijzerplaat met Romeinse cijferring, het uurwerk gemerkt a.d. achterzijde: P. Luppens, Paris, slagwerk op enkele bel, slinger en sleutel ontbreken, de klep van het uurwerk mist. Oorspronkelijk bekroond met een ornamentele figuur. L: 21 cm, B: 37 cm, H: 25 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 40.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt