#1612 | Willem van den Berg (Den Haag 1886 - 1970 Amsterdam), ca. 1920. Flamingos.

Kavel verkocht
Lithografie, gesigneerd met monogram (in de plaat) en nogmaals gesigneerd en genummerd "48/100" in potlood (linksonder). Afm. 54 x 38 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt