#156 | Strooilepel Zilver.

Kavel verkocht
Fraai model met ronde strooibak en gedreven randversiering en meegegoten parelrand. Rusland, Moskou, Ivan Ivanovich Vikhlyaev, 1807, keurtekens: 84, stadskeur, meesterteken, 1807, - gebruikssporen. 18 gram, 84 Zolotniki 875/1000. Afm. L 13.5 cm, . Geschatte opbrengst: € 20 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt